СИГНАЛ, РІВНЕНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
33027, м. Рівне, вул. Студентська, 3
Телефони
Керівник
Фенюк Людмила Олександрівна
Код ЄДРПОУ25949573
Дата реєстрації12.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СИГНАЛ, РІВНЕНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИГНАЛ, РІВНЕНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25949573.

Керівником підприємства «СИГНАЛ, РІВНЕНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Фенюк Людмила Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИГНАЛ, РІВНЕНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Рівне, вул. Студентська, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СИГНАЛ, РІВНЕНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах