ФУНДАЦІЯ "ПАГІН МИЛОСЕРДЯ"

Контакти

Юридична адреса
34300, Рівненська обл., Володимирецький р-н, смт. Володимирець, вул. Горького, 2
Телефони
Керівник
Ус Леонід Іванович
Код ЄДРПОУ25949805
Дата реєстрації20.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФУНДАЦІЯ ”ПАГІН МИЛОСЕРДЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФУНДАЦІЯ "ПАГІН МИЛОСЕРДЯ"» присвоєно код 25949805.

Керівником підприємства «ФУНДАЦІЯ "ПАГІН МИЛОСЕРДЯ"» є Ус Леонід Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФУНДАЦІЯ "ПАГІН МИЛОСЕРДЯ"» — Рівненська обл., Володимирецький р-н, смт. Володимирець, вул. Горького, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФУНДАЦІЯ ”ПАГІН МИЛОСЕРДЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах