ЗАБУДОВНИК, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ № 73 ПО ВУЛ. ШЕВЧЕНКА У М. РІВНЕ

Контакти

Юридична адреса
33013, м. Рівне, вул. Шевченка, 73
Керівник
Зарічнюк Григорій Петрович
Код ЄДРПОУ25949863
Дата реєстрації15.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАБУДОВНИК, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ № 73 ПО ВУЛ. ШЕВЧЕНКА У М. РІВНЕ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАБУДОВНИК, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ № 73 ПО ВУЛ. ШЕВЧЕНКА У М. РІВНЕ» присвоєно код 25949863.

Керівником підприємства «ЗАБУДОВНИК, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ № 73 ПО ВУЛ. ШЕВЧЕНКА У М. РІВНЕ» є Зарічнюк Григорій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАБУДОВНИК, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ № 73 ПО ВУЛ. ШЕВЧЕНКА У М. РІВНЕ» — м. Рівне, вул. Шевченка, 73.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАБУДОВНИК, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ № 73 ПО ВУЛ. ШЕВЧЕНКА У М. РІВНЕ»
Поділіться інформацією в соцмережах