РІВНЕНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ-СПІЛКА ЖІНОК М. РІВНЕ

Контакти

Юридична адреса
33028, м. Рівне, просп. Миру, 7а
Телефони
Керівник
Шолудько Наталія Гаврилівна
Код ЄДРПОУ25949870
Дата реєстрації20.05.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РІВНЕНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ-СПІЛКА ЖІНОК М. РІВНЕ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІВНЕНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ-СПІЛКА ЖІНОК М. РІВНЕ» присвоєно код 25949870.

Керівником підприємства «РІВНЕНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ-СПІЛКА ЖІНОК М. РІВНЕ» є Шолудько Наталія Гаврилівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІВНЕНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ-СПІЛКА ЖІНОК М. РІВНЕ» — м. Рівне, просп. Миру, 7а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІВНЕНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ-СПІЛКА ЖІНОК М. РІВНЕ»
Поділіться інформацією в соцмережах