РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ЗАГОРОЩА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
35305, , С. ЗАГОРОЩА, РІВНЕНСЬКИЙ р-н., РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Іщук Вадим Володимирович
Код ЄДРПОУ25949886
Дата реєстрації20.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ЗАГОРОЩА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ЗАГОРОЩА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25949886.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ЗАГОРОЩА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ» є Іщук Вадим Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ЗАГОРОЩА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ» — , С. ЗАГОРОЩА, РІВНЕНСЬКИЙ р-н., РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ЗАГОРОЩА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах