СВІЧА, ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
33028, Рівненська обл., м. Рівне, вул. В. ЧОРНОВОЛА, б. 76, корпус А ГУРТ., кімната 501
Керівник
Ковальчук Юрій Васильович
Код ЄДРПОУ25949934
Дата реєстрації20.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВІЧА, ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІЧА, ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25949934.

Керівником підприємства «СВІЧА, ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Ковальчук Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІЧА, ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Рівненська обл., м. Рівне, вул. В. ЧОРНОВОЛА, б. 76, корпус А ГУРТ., кімната 501.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІЧА, ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах