РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБИ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ "СБЗ"

Контакти

Юридична адреса
35500, Рівненська обл., Радивилівський р-н, м. Радивилів, вул. Почаївська, 20
Телефони
Керівник
Тацій Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ25949975
Дата реєстрації12.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБИ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ ”СБЗ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБИ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ "СБЗ"» присвоєно код 25949975.

Керівником підприємства «РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБИ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ "СБЗ"» є Тацій Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБИ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ "СБЗ"» — Рівненська обл., Радивилівський р-н, м. Радивилів, вул. Почаївська, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБИ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ ”СБЗ”»
Поділіться інформацією в соцмережах