РЕЛIГIЙНА МIСIЯ "КАРIТАС-СПЕС-РIВНЕ" ЛУЦЬКОЇ ДIЄЦЕЗIЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
33001, м. Рівне, вул. Соборна, 213
Керівник
Чайка Владислав Іванович
Код ЄДРПОУ25950240
Дата реєстрації27.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛIГIЙНА МIСIЯ ”КАРIТАС-СПЕС-РIВНЕ” ЛУЦЬКОЇ ДIЄЦЕЗIЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛIГIЙНА МIСIЯ "КАРIТАС-СПЕС-РIВНЕ" ЛУЦЬКОЇ ДIЄЦЕЗIЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25950240.

Керівником підприємства «РЕЛIГIЙНА МIСIЯ "КАРIТАС-СПЕС-РIВНЕ" ЛУЦЬКОЇ ДIЄЦЕЗIЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» є Чайка Владислав Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛIГIЙНА МIСIЯ "КАРIТАС-СПЕС-РIВНЕ" ЛУЦЬКОЇ ДIЄЦЕЗIЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» — м. Рівне, вул. Соборна, 213.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛIГIЙНА МIСIЯ ”КАРIТАС-СПЕС-РIВНЕ” ЛУЦЬКОЇ ДIЄЦЕЗIЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах