СПІЛКА ВОДІЇВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
33027, Рівненська обл., м. Рівне, вул. ОРЛОВА, б. 40, П.217
Телефони
Керівник
Овчинніков Сергій Михайлович
Код ЄДРПОУ25950292
Дата реєстрації12.04.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ВОДІЇВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ВОДІЇВ, ГО» присвоєно код 25950292.

Керівником підприємства «СПІЛКА ВОДІЇВ, ГО» є Овчинніков Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ВОДІЇВ, ГО» — Рівненська обл., м. Рівне, вул. ОРЛОВА, б. 40, П.217.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ВОДІЇВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах