НОВЕ ЖИТТЯ, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Раскової, 6, к. 1
Телефони
Керівник
Степанов Олександр Вікторович
Код ЄДРПОУ25950642
Дата реєстрації29.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВЕ ЖИТТЯ, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВЕ ЖИТТЯ, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ» присвоєно код 25950642.

Керівником підприємства «НОВЕ ЖИТТЯ, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ» є Степанов Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВЕ ЖИТТЯ, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ» — Київська обл., м. Біла Церква, вул. Раскової, 6, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВЕ ЖИТТЯ, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах