МІСЦЕВА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ІЗУМРУД"

Контакти

Юридична адреса
08032, Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина
Телефони
Керівник
Барановський Володимир Васильович
Код ЄДРПОУ25950719
Дата реєстрації21.07.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСЦЕВА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ІЗУМРУД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЦЕВА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ІЗУМРУД"» присвоєно код 25950719.

Керівником підприємства «МІСЦЕВА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ІЗУМРУД"» є Барановський Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЦЕВА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ІЗУМРУД"» — Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСЦЕВА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ІЗУМРУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах