РЕГІЛІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ШЕВЧЕНКОВЕ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
07434, Київська обл., Броварський р-н, с. Шевченкове, вул. Шкільна, 33
Телефони
Керівник
Латинник Володимир Григорович
Код ЄДРПОУ25950777
Дата реєстрації07.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕГІЛІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ШЕВЧЕНКОВЕ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІЛІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ШЕВЧЕНКОВЕ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25950777.

Керівником підприємства «РЕГІЛІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ШЕВЧЕНКОВЕ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Латинник Володимир Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІЛІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ШЕВЧЕНКОВЕ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Київська обл., Броварський р-н, с. Шевченкове, вул. Шкільна, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГІЛІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ШЕВЧЕНКОВЕ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах