ІРПІНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №12 З ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ (ШКОЛА ЛІНГВІСТИКИ) ІМЕНІ ЗАРІФИ АЛІЄВОЇ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
08200, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Алієвої, 64
Телефони
Керівник
Антоненко Валентина Сергіївна
Код ЄДРПОУ25950872
Дата реєстрації28.10.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІРПІНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №12 З ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ (ШКОЛА ЛІНГВІСТИКИ) ІМЕНІ ЗАРІФИ АЛІЄВОЇ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІРПІНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №12 З ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ (ШКОЛА ЛІНГВІСТИКИ) ІМЕНІ ЗАРІФИ АЛІЄВОЇ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25950872.

Керівником підприємства «ІРПІНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №12 З ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ (ШКОЛА ЛІНГВІСТИКИ) ІМЕНІ ЗАРІФИ АЛІЄВОЇ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Антоненко Валентина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІРПІНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №12 З ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ (ШКОЛА ЛІНГВІСТИКИ) ІМЕНІ ЗАРІФИ АЛІЄВОЇ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Київська обл., м. Ірпінь, вул. Алієвої, 64.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІРПІНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №12 З ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ (ШКОЛА ЛІНГВІСТИКИ) ІМЕНІ ЗАРІФИ АЛІЄВОЇ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах