РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СИЛА ВІРИ" М. БЕРЕЗАНЬ

Контакти

Юридична адреса
07541, Київська обл., м. Березань, вул. Куйбишева, 62
Телефони
Керівник
Савченко Галина Василівна
Код ЄДРПОУ25951015
Дата реєстрації26.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”СИЛА ВІРИ” М. БЕРЕЗАНЬ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СИЛА ВІРИ" М. БЕРЕЗАНЬ» присвоєно код 25951015.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СИЛА ВІРИ" М. БЕРЕЗАНЬ» є Савченко Галина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СИЛА ВІРИ" М. БЕРЕЗАНЬ» — Київська обл., м. Березань, вул. Куйбишева, 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”СИЛА ВІРИ” М. БЕРЕЗАНЬ»
Поділіться інформацією в соцмережах