"АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ"

Контакти

Юридична адреса
07540, Київська обл., м. Березань, вул. Леніна, 131
Телефони
Факс
Керівник
Стрілець Микола Іванович
Код ЄДРПОУ25951400
Дата реєстрації23.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ"» присвоєно код 25951400.

Керівником підприємства «"АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ"» є Стрілець Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ"» — Київська обл., м. Березань, вул. Леніна, 131.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах