ГОЛОСІЇВСЬКЕ, САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
08634, Київська обл., Васильківський р-н, с. Гвоздів
Телефони
Керівник
Гопка Дмитро Борисович
Код ЄДРПОУ25951423
Дата реєстрації08.02.1993
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОЛОСІЇВСЬКЕ, САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОЛОСІЇВСЬКЕ, САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25951423.

Керівником підприємства «ГОЛОСІЇВСЬКЕ, САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» є Гопка Дмитро Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОЛОСІЇВСЬКЕ, САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» — Київська обл., Васильківський р-н, с. Гвоздів.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОЛОСІЇВСЬКЕ, САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах