БРОВАРСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ"БАТЬКІВЩИНА" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Лагунової, 10а
Телефони
Керівник
Дудко Борис Володимирович
Код ЄДРПОУ25951446
Дата реєстрації22.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БРОВАРСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ”БАТЬКІВЩИНА” КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БРОВАРСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ"БАТЬКІВЩИНА" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25951446.

Керівником підприємства «БРОВАРСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ"БАТЬКІВЩИНА" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Дудко Борис Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БРОВАРСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ"БАТЬКІВЩИНА" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Київська обл., м. Бровари, вул. Лагунової, 10а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БРОВАРСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ”БАТЬКІВЩИНА” КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах