РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОБОРУ "СВЯТОЇ ТРОЙЦІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 1
Телефони
Керівник
Телятинський Іван Михайлович
Код ЄДРПОУ25952374
Дата реєстрації10.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОБОРУ ”СВЯТОЇ ТРОЙЦІ” УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОБОРУ "СВЯТОЇ ТРОЙЦІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА» присвоєно код 25952374.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОБОРУ "СВЯТОЇ ТРОЙЦІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА» є Телятинський Іван Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОБОРУ "СВЯТОЇ ТРОЙЦІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА» — м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОБОРУ ”СВЯТОЇ ТРОЙЦІ” УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА»
Поділіться інформацією в соцмережах