ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ "СТАНІСЛАВСЬКА 11"

Контакти

Юридична адреса
78100, Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, м. Городенка, вул. Станіславська, 11
Телефони
Керівник
Бабич Тетяна Йосифівна
Код ЄДРПОУ25952380
Дата реєстрації14.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ”СТАНІСЛАВСЬКА 11”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ "СТАНІСЛАВСЬКА 11"» присвоєно код 25952380.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ "СТАНІСЛАВСЬКА 11"» є Бабич Тетяна Йосифівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ "СТАНІСЛАВСЬКА 11"» — Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, м. Городенка, вул. Станіславська, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ”СТАНІСЛАВСЬКА 11”»
Поділіться інформацією в соцмережах