ШКОЛА ФУТБОЛУ ІМ.МИРОСЛАВА ДУМАНСЬКОГО

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 166
Телефони
Керівник
Думанський Ярослав Мирославович
Код ЄДРПОУ25952581
Дата реєстрації01.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШКОЛА ФУТБОЛУ ІМ.МИРОСЛАВА ДУМАНСЬКОГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШКОЛА ФУТБОЛУ ІМ.МИРОСЛАВА ДУМАНСЬКОГО» присвоєно код 25952581.

Керівником підприємства «ШКОЛА ФУТБОЛУ ІМ.МИРОСЛАВА ДУМАНСЬКОГО» є Думанський Ярослав Мирославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШКОЛА ФУТБОЛУ ІМ.МИРОСЛАВА ДУМАНСЬКОГО» — м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 166.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШКОЛА ФУТБОЛУ ІМ.МИРОСЛАВА ДУМАНСЬКОГО»
Поділіться інформацією в соцмережах