РОЖНЯТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ

Контакти

Юридична адреса
77600, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів, вул. Шкільна, 1
Телефони
Керівник
Дмитришак Ольга Миколаївна
Код ЄДРПОУ25952664
Дата реєстрації29.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОЖНЯТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОЖНЯТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» присвоєно код 25952664.

Керівником підприємства «РОЖНЯТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» є Дмитришак Ольга Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОЖНЯТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» — Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів, вул. Шкільна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОЖНЯТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах