МОНАСТИР ЗГРОМАДЖЕННЯ СЕСТЕР МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО ВІКЕНТІЯ ДЕ ПОЛЯ М. СНЯТИН РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
78300, Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, м. Снятин, вул. Воєводи Коснятина, 17
Телефони
Керівник
Вось Марія
Код ЄДРПОУ25952747
Дата реєстрації27.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОНАСТИР ЗГРОМАДЖЕННЯ СЕСТЕР МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО ВІКЕНТІЯ ДЕ ПОЛЯ М. СНЯТИН РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОНАСТИР ЗГРОМАДЖЕННЯ СЕСТЕР МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО ВІКЕНТІЯ ДЕ ПОЛЯ М. СНЯТИН РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25952747.

Керівником підприємства «МОНАСТИР ЗГРОМАДЖЕННЯ СЕСТЕР МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО ВІКЕНТІЯ ДЕ ПОЛЯ М. СНЯТИН РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» є Вось Марія, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОНАСТИР ЗГРОМАДЖЕННЯ СЕСТЕР МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО ВІКЕНТІЯ ДЕ ПОЛЯ М. СНЯТИН РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» — Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, м. Снятин, вул. Воєводи Коснятина, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОНАСТИР ЗГРОМАДЖЕННЯ СЕСТЕР МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО ВІКЕНТІЯ ДЕ ПОЛЯ М. СНЯТИН РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах