МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН БЕЗ ВИЗНАЧЕНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Контакти

Юридична адреса
87505, Донецька обл., м. Маріуполь, Орджонікідзевський р-н., ПРОВУЛОК БАНИЙ, б. 5
Керівник
Кравченко Сергій Едуардович
Код ЄДРПОУ25952871
Дата реєстрації15.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН БЕЗ ВИЗНАЧЕНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН БЕЗ ВИЗНАЧЕНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ» присвоєно код 25952871.

Керівником підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН БЕЗ ВИЗНАЧЕНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ» є Кравченко Сергій Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН БЕЗ ВИЗНАЧЕНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ» — Донецька обл., м. Маріуполь, Орджонікідзевський р-н., ПРОВУЛОК БАНИЙ, б. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН БЕЗ ВИЗНАЧЕНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах