ДОЧП ПРИМОРСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ”ДОНЕЦЬКАВТОТРАНС”- 1148

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Червонофлотська, 165
Бухгалтерія
Керівник
Капітула Олександр Анатолійович
Бухгалтер
Ашла Людмила Григорьевна
Кількість співробітників26 чел.
Код ЄДРПОУ25953008
Дата реєстрації29.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ПРИМОРСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ”ДОНЕЦЬКАВТОТРАНС”- 1148» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ПРИМОРСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ”ДОНЕЦЬКАВТОТРАНС”- 1148» присвоєно код 25953008.

Керівником підприємства «ДОЧП ПРИМОРСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ”ДОНЕЦЬКАВТОТРАНС”- 1148» є Капітула Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ПРИМОРСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ”ДОНЕЦЬКАВТОТРАНС”- 1148» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Червонофлотська, 165.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ПРИМОРСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ”ДОНЕЦЬКАВТОТРАНС”- 1148»
Поділіться інформацією в соцмережах