НАДІЯ, ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ІНВАЛІДІВ ПО ЗОРУ

Контакти

Юридична адреса
84604, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Брестська, 3
Телефони
Керівник
Науменко Людмила Вікторівна
Код ЄДРПОУ25953244
Дата реєстрації06.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ІНВАЛІДІВ ПО ЗОРУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ІНВАЛІДІВ ПО ЗОРУ» присвоєно код 25953244.

Керівником підприємства «НАДІЯ, ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ІНВАЛІДІВ ПО ЗОРУ» є Науменко Людмила Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ІНВАЛІДІВ ПО ЗОРУ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Брестська, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, ДОБРОВІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ІНВАЛІДІВ ПО ЗОРУ»
Поділіться інформацією в соцмережах