ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ЄВАНГЕЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ" М.МАКІЇВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
86126, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Академічна, 7а
Керівник
Даценко Володимир Борисович
Код ЄДРПОУ25953385
Дата реєстрації10.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ”ЄВАНГЕЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ” М.МАКІЇВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ЄВАНГЕЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ" М.МАКІЇВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25953385.

Керівником підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ЄВАНГЕЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ" М.МАКІЇВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Даценко Володимир Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ЄВАНГЕЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ" М.МАКІЇВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Академічна, 7а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ”ЄВАНГЕЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ” М.МАКІЇВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах