МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК (КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ОКРЕМИЙ КОЗАЦЬКИЙ КУРІНЬ ІМ. ІВАНА БОГУНА" М.ХАРЦИЗЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)

Контакти

Юридична адреса
86700, Донецька обл., м. Харцизьк, пров. Склярова, 6а, оф. 43
Керівник
Колодій Ігор Леонідович
Код ЄДРПОУ25953600
Дата реєстрації05.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК (КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ОКРЕМИЙ КОЗАЦЬКИЙ КУРІНЬ ІМ. ІВАНА БОГУНА” М.ХАРЦИЗЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК (КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ОКРЕМИЙ КОЗАЦЬКИЙ КУРІНЬ ІМ. ІВАНА БОГУНА" М.ХАРЦИЗЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)» присвоєно код 25953600.

Керівником підприємства «МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК (КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ОКРЕМИЙ КОЗАЦЬКИЙ КУРІНЬ ІМ. ІВАНА БОГУНА" М.ХАРЦИЗЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)» є Колодій Ігор Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК (КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ОКРЕМИЙ КОЗАЦЬКИЙ КУРІНЬ ІМ. ІВАНА БОГУНА" М.ХАРЦИЗЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)» — Донецька обл., м. Харцизьк, пров. Склярова, 6а, оф. 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК (КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ОКРЕМИЙ КОЗАЦЬКИЙ КУРІНЬ ІМ. ІВАНА БОГУНА” М.ХАРЦИЗЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)»
Поділіться інформацією в соцмережах