ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГОРЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
84626, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Рудакова, 33
Телефони
Керівник
Рижко Наталія Костянтинівна
Код ЄДРПОУ25953630
Дата реєстрації26.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГОРЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГОРЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 25953630.

Керівником підприємства «ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГОРЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Рижко Наталія Костянтинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГОРЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Рудакова, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГОРЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах