ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "ШАХТИ ПРОГРЕС" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТОРЕЗАНТРАЦИТ"

Контакти

Юридична адреса
86602, Донецька обл., м. Чистякове, вул. Баумана, 17 корп. 1
Керівник
Петрук Василь Павлович
Код ЄДРПОУ25953646
Дата реєстрації30.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ШАХТИ ПРОГРЕС” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ТОРЕЗАНТРАЦИТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "ШАХТИ ПРОГРЕС" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТОРЕЗАНТРАЦИТ"» присвоєно код 25953646.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "ШАХТИ ПРОГРЕС" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТОРЕЗАНТРАЦИТ"» є Петрук Василь Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "ШАХТИ ПРОГРЕС" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТОРЕЗАНТРАЦИТ"» — Донецька обл., м. Чистякове, вул. Баумана, 17 корп. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ШАХТИ ПРОГРЕС” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ТОРЕЗАНТРАЦИТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах