ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК - ЛІГА-КЛУБ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК М.ДОНЕЦЬКА

Контакти

Юридична адреса
83086, м. Донецьк, вул. Артема, 45
Керівник
Горова Людмила Олександрівна

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ25953712
Дата реєстрації28.12.2000
Дата оновлення01.09.2020
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК - ЛІГА-КЛУБ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК М.ДОНЕЦЬКА» присвоєно код 25953712.

Керівником підприємства «ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК - ЛІГА-КЛУБ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК М.ДОНЕЦЬКА» є Горова Людмила Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК - ЛІГА-КЛУБ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК М.ДОНЕЦЬКА» — м. Донецьк, вул. Артема, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНЕЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК - ЛІГА-КЛУБ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК М.ДОНЕЦЬКА»
Поділіться інформацією в соцмережах