ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ВИШНЯ-1"

Контакти

Юридична адреса
86060, Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Донецька, 204
Телефони
Керівник
Буткевич Світлана Григорівна
Код ЄДРПОУ25953764
Дата реєстрації18.06.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ВИШНЯ-1”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ВИШНЯ-1"» присвоєно код 25953764.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ВИШНЯ-1"» є Буткевич Світлана Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ВИШНЯ-1"» — Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Донецька, 204.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ВИШНЯ-1”»
Поділіться інформацією в соцмережах