СВЯТО-ДИМИТРІЯ ДОНСЬКОГО ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ДРУЖКІВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
84206, Донецька обл., м. Дружківка, вул. Космонавтів, 31а
Телефони
Керівник
Дербеньов Володимир Юрійович
Код ЄДРПОУ25953907
Дата реєстрації20.05.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЯТО-ДИМИТРІЯ ДОНСЬКОГО ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ДРУЖКІВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-ДИМИТРІЯ ДОНСЬКОГО ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ДРУЖКІВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25953907.

Керівником підприємства «СВЯТО-ДИМИТРІЯ ДОНСЬКОГО ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ДРУЖКІВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Дербеньов Володимир Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-ДИМИТРІЯ ДОНСЬКОГО ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ДРУЖКІВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Донецька обл., м. Дружківка, вул. Космонавтів, 31а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТО-ДИМИТРІЯ ДОНСЬКОГО ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ДРУЖКІВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах