РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ БОРОТЬБИ САМБО ТА ДЗЮДО МІСТА КРАСНОАРМІЙСЬКА

Контакти

Юридична адреса
85300, Донецька обл., м. Покровськ, просп. Миру, 30
Керівник
Колчин Микола Данилович
Код ЄДРПОУ25954195
Дата реєстрації27.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ БОРОТЬБИ САМБО ТА ДЗЮДО МІСТА КРАСНОАРМІЙСЬКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ БОРОТЬБИ САМБО ТА ДЗЮДО МІСТА КРАСНОАРМІЙСЬКА» присвоєно код 25954195.

Керівником підприємства «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ БОРОТЬБИ САМБО ТА ДЗЮДО МІСТА КРАСНОАРМІЙСЬКА» є Колчин Микола Данилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ БОРОТЬБИ САМБО ТА ДЗЮДО МІСТА КРАСНОАРМІЙСЬКА» — Донецька обл., м. Покровськ, просп. Миру, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ БОРОТЬБИ САМБО ТА ДЗЮДО МІСТА КРАСНОАРМІЙСЬКА»
Поділіться інформацією в соцмережах