ВІТЯЗЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
84618, Донецька обл., м. Горлівка, пров. Тихий, 12, к. 2
Телефони
Керівник
Федорова Тетяна Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25954733
Дата реєстрації01.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІТЯЗЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІТЯЗЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25954733.

Керівником підприємства «ВІТЯЗЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Федорова Тетяна Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІТЯЗЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — Донецька обл., м. Горлівка, пров. Тихий, 12, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІТЯЗЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах