ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МАМА-86-НІЖИН"

Контакти

Юридична адреса
16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Шевченка, 97б
Телефони
Керівник
Щокіна Валентина Миколаївна
Код ЄДРПОУ25955295
Дата реєстрації27.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МАМА-86-НІЖИН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МАМА-86-НІЖИН"» присвоєно код 25955295.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МАМА-86-НІЖИН"» є Щокіна Валентина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МАМА-86-НІЖИН"» — Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Шевченка, 97б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МАМА-86-НІЖИН”»
Поділіться інформацією в соцмережах