БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ- ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)

Контакти

Юридична адреса
17400, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, 20, М. БОБРОВИЦЯ, БОБРОВИЦЬКИЙ р-н., ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Тодоріко Федір Олексійович
Код ЄДРПОУ25955415
Дата реєстрації27.04.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ- ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ- ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» присвоєно код 25955415.

Керівником підприємства «БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ- ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» є Тодоріко Федір Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ- ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» — НЕЗАЛЕЖНОСТІ, 20, М. БОБРОВИЦЯ, БОБРОВИЦЬКИЙ р-н., ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ- ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)»
Поділіться інформацією в соцмережах