ЗАВОДСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Чигрина, 1, к. 18
Керівник
Ілляшенко Василь Тимофійович
Код ЄДРПОУ25956060
Дата реєстрації12.03.2001
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАВОДСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАВОДСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» присвоєно код 25956060.

Керівником підприємства «ЗАВОДСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» є Ілляшенко Василь Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАВОДСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» — м. Миколаїв, вул. Чигрина, 1, к. 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАВОДСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах