ВІТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПІДПРИЄМСТВ

Контакти

Юридична адреса
54050, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 72
Керівник
Іпатенко Геннадій Васильович
Код ЄДРПОУ25956260
Дата реєстрації22.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПІДПРИЄМСТВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПІДПРИЄМСТВ» присвоєно код 25956260.

Керівником підприємства «ВІТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПІДПРИЄМСТВ» є Іпатенко Геннадій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПІДПРИЄМСТВ» — м. Миколаїв, вул. Янтарна, 72.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПІДПРИЄМСТВ»
Поділіться інформацією в соцмережах