ФОНД РОЗВИТКУ КУРОРТНИХ МИСТЕЦТВ "КОБЛЕ-ВО!"

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Чкалова, 30а
Телефони
Керівник
Калмиков Ігор Юрійович
Код ЄДРПОУ25956277
Дата реєстрації02.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФОНД РОЗВИТКУ КУРОРТНИХ МИСТЕЦТВ ”КОБЛЕ-ВО!”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНД РОЗВИТКУ КУРОРТНИХ МИСТЕЦТВ "КОБЛЕ-ВО!"» присвоєно код 25956277.

Керівником підприємства «ФОНД РОЗВИТКУ КУРОРТНИХ МИСТЕЦТВ "КОБЛЕ-ВО!"» є Калмиков Ігор Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНД РОЗВИТКУ КУРОРТНИХ МИСТЕЦТВ "КОБЛЕ-ВО!"» — м. Миколаїв, вул. Чкалова, 30а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОНД РОЗВИТКУ КУРОРТНИХ МИСТЕЦТВ ”КОБЛЕ-ВО!”»
Поділіться інформацією в соцмережах