МЕРКУРІЙ, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
54000, Миколаївська обл., м. Миколаїв, Заводський р-н., вул. ІНДУСТРІАЛЬНА-КРАСНИХ МАЙОВЩИКІВ
Телефони
Керівник
Висоцький Віктор Петрович
Код ЄДРПОУ25956308
Дата реєстрації19.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕРКУРІЙ, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕРКУРІЙ, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25956308.

Керівником підприємства «МЕРКУРІЙ, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Висоцький Віктор Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕРКУРІЙ, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — Миколаївська обл., м. Миколаїв, Заводський р-н., вул. ІНДУСТРІАЛЬНА-КРАСНИХ МАЙОВЩИКІВ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕРКУРІЙ, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах