ШЛЯХ ДО ДОВГОЛІТТЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Червоних Маївщиків, 12, к. 209
Телефони
Керівник
Ковальський Ігор Петрович
Код ЄДРПОУ25956353
Дата реєстрації29.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШЛЯХ ДО ДОВГОЛІТТЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШЛЯХ ДО ДОВГОЛІТТЯ, ГО» присвоєно код 25956353.

Керівником підприємства «ШЛЯХ ДО ДОВГОЛІТТЯ, ГО» є Ковальський Ігор Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШЛЯХ ДО ДОВГОЛІТТЯ, ГО» — м. Миколаїв, вул. Червоних Маївщиків, 12, к. 209.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШЛЯХ ДО ДОВГОЛІТТЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах