ДОБРОДІЙ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Набережна, 27
Телефони
Керівник
Мазнікер Едуард Павлович
Код ЄДРПОУ25956389
Дата реєстрації30.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОБРОДІЙ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОБРОДІЙ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25956389.

Керівником підприємства «ДОБРОДІЙ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Мазнікер Едуард Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОБРОДІЙ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — м. Миколаїв, вул. Набережна, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОБРОДІЙ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах