МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1

Контакти

Юридична адреса
54025, м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 4
Телефони
Керівник
Васильєв Костянтин Володимирович
Код ЄДРПОУ25956691
Дата реєстрації28.02.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1» присвоєно код 25956691.

Керівником підприємства «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1» є Васильєв Костянтин Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1» — м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1»
Поділіться інформацією в соцмережах