ВЕСЕЛИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
57001, ВУЛ. ЛЕНІНА, БУД. 19, С.М.Т. ВЕСЕЛИНОВЕ, ВЕСЕЛИНІВСЬКИЙ р-н., МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Куляндра Валерій Миколайович
Код ЄДРПОУ25956751
Дата реєстрації27.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕСЕЛИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕСЕЛИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» присвоєно код 25956751.

Керівником підприємства «ВЕСЕЛИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» є Куляндра Валерій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕСЕЛИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» — ВУЛ. ЛЕНІНА, БУД. 19, С.М.Т. ВЕСЕЛИНОВЕ, ВЕСЕЛИНІВСЬКИЙ р-н., МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕСЕЛИНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах