МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
54036, м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 51а
Керівник
Шкапенко Микола Петрович
Код ЄДРПОУ25956768
Дата реєстрації08.09.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» присвоєно код 25956768.

Керівником підприємства «МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» є Шкапенко Микола Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» — м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 51а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах