ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ-ДО, ГО

Контакти

Юридична адреса
49044, м. Дніпро, вул. Гоголя, 17, к. 47
Телефони
Керівник
Матюшин Анатолій Павлович
Код ЄДРПОУ25956863
Дата реєстрації05.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ-ДО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ-ДО, ГО» присвоєно код 25956863.

Керівником підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ-ДО, ГО» є Матюшин Анатолій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ-ДО, ГО» — м. Дніпро, вул. Гоголя, 17, к. 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ-ДО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах