ОАЗИС, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Жовтневий р-н., ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, б. 169, корпус 3, кв. 12
Телефони
Керівник
Міхно Юрій Вікторович
Код ЄДРПОУ25956923
Дата реєстрації08.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОАЗИС, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОАЗИС, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25956923.

Керівником підприємства «ОАЗИС, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Міхно Юрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОАЗИС, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Жовтневий р-н., ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, б. 169, корпус 3, кв. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОАЗИС, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах