ТОВАРИСТВО САДІВНИКІВ "БУДІВЕЛЬНИК"

Контакти

Юридична адреса
50054, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Некрасова
Телефони
Керівник
Тімофєєва Раїса Іванівна
Код ЄДРПОУ25957058
Дата реєстрації15.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО САДІВНИКІВ ”БУДІВЕЛЬНИК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО САДІВНИКІВ "БУДІВЕЛЬНИК"» присвоєно код 25957058.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО САДІВНИКІВ "БУДІВЕЛЬНИК"» є Тімофєєва Раїса Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО САДІВНИКІВ "БУДІВЕЛЬНИК"» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Некрасова.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО САДІВНИКІВ ”БУДІВЕЛЬНИК”»
Поділіться інформацією в соцмережах