ПАВЛОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ

Контакти

Юридична адреса
51400, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Світличної, 53
Телефони
Керівник
Куліченко Валентина Михайлівна
Код ЄДРПОУ25957259
Дата реєстрації25.03.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАВЛОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАВЛОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ» присвоєно код 25957259.

Керівником підприємства «ПАВЛОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ» є Куліченко Валентина Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАВЛОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ» — Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Світличної, 53.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАВЛОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах