ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ТРАНСПОРТУ М. КРИВОГО РОГУ

Контакти

Юридична адреса
50005, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Тбіліська, 4, оф. 217
Керівник
Шипілов Олександр Петрович
Код ЄДРПОУ25957271
Дата реєстрації15.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ТРАНСПОРТУ М. КРИВОГО РОГУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ТРАНСПОРТУ М. КРИВОГО РОГУ » присвоєно код 25957271.

Керівником підприємства «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ТРАНСПОРТУ М. КРИВОГО РОГУ » є Шипілов Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ТРАНСПОРТУ М. КРИВОГО РОГУ » — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Тбіліська, 4, оф. 217.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ТРАНСПОРТУ М. КРИВОГО РОГУ»
Поділіться інформацією в соцмережах